انجمن پرسش و پاسخ

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با انجمن های ما در سرتاسر دنیا در ارتباط باشید.

• تلاش تنها زمانی پاداش خود را به طور کامل آزاد می کند که فرد از ترک آن امتناع کند.

نوشته شده توسط آدواگرام on 1402-03-02 در 5:27 ب.ظ

سلام به همگی،

من به دنبال کمی راهنمایی در مورد چگونگی گسترش/تنوع مهارت های خود هستم. من مدرک 4 ساله IT و تجارت دارم و تقریبا 5 سال پیش در ایرلند فارغ التحصیل شدم. از آن زمان، من در یک صنعت کاملاً نامرتبط در آسیا کار می‌کنم، بنابراین تا کنون هیچ تجربه واقعی در زمینه فناوری اطلاعات وجود ندارد. من یک مرد سختکوش هستم که به زودی 27 ساله می شوم، و احساس می کنم زمان آن رسیده است که مسیر شغلی را شروع کنم.

در حال حاضر، من 2 ماه در مطالعه مطالب دوره Comptia Security+ هستم و باید تا پایان ماه آینده آن را بگذرانم. چالش برانگیز است اما آنقدرها هم سخت نیست.

اخیراً برای ویزای کار کانادا درخواست دادم و دریافت کردم و قصد دارم بهار آینده به تورنتو نقل مکان کنم، از این رو مطالعه برای امنیت +.

چیزی که می‌خواهم بپرسم این است که پس از اتمام امنیت+، چه کاری می‌توانم انجام دهم تا بازارپذیری خود را به بهترین وجه برای کارفرمایان بالقوه گسترش دهم؟ من دوره‌هایی را در مورد Udemy که شامل کدنویسی و برنامه‌نویسی، دوره‌های لینوکس و ابر و غیره است، نگاه می‌کردم، زیرا دانش من در این مورد حداقل است.

تعداد بسیار زیادی وجود دارد که دشوار است بدانیم کدام یک مفید است و کارفرمایان برای کدام یک بیشتر ارزش قائل هستند. بنابراین هر توصیه ای از متخصصان فناوری اطلاعات در مورد کاری که می توانم انجام دهم، بسیار قدردانی می شود!»

آدواگرام پاسخ داد 1 سال، 4 ماه پیش 1 عضو · 0 پاسخ‌ها
  • 0 پاسخ‌ها

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

Log in to reply.