انجمن پرسش و پاسخ

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با انجمن های ما در سرتاسر دنیا در ارتباط باشید.

• نحوه یادگیری سئو و بازاریابی دیجیتال

نوشته شده توسط آدواگرام on 1402-03-02 در 5:27 ب.ظ

“عزیزان،

3 روز دیگر برای اولین بار در زندگی ام به آمریکا می روم. GF من در شیکاگو به دیدن مادرش می رود (بنابراین من با هم تگ کردم)، و ما تصمیم گرفتیم تعطیلات خود را در ایالات متحده بگذرانیم.

من سعی می کردم برخی از مشاوران سفر/راهنماهای سفر را به صورت آنلاین پیدا کنم، اما این چیزی نبود که انتظارش را داشتم. من به دنبال برخی از راهنماهای شخصی بودم، با درجاتی از نکات و ترفندهایی که چگونه به اینجا سفر کنم، چه چیزی واقعاً ارزش بازدید/دیدن دارد، و البته مکان های زیادی برای بازدید پیدا کردم، اما برای سلیقه من بسیار زیاد است. ، احتمالاً پر از مسافران/بازدیدکنندگان دیگر است و این چیزی نیست که من واقعاً می خواهم.

من اهل لهستان هستم و مکانی که تقریباً هر آخر هفته/ اوقات فراغت و تعطیلات را می گذرانیم Mazury است – می توان گفت یک ویسکانسین لهستانی… ما عاشق طبیعت، جنگل هستیم، اما برای بیشتر دریاچه ها، دریاچه ها شگفتی های جهان هستند. ما عاشق ماهیگیری، مناظر عالی، سکوت و فضا هستیم.

اگر بتوانید مکان‌های شگفت‌انگیزی را به من معرفی کنید که می‌توانیم عاشق آن‌ها شویم، بسیار عالی خواهم بود.

ما ماشینی خواهیم داشت که به هرجایی که بخواهیم سفر کنیم، مگر اینکه سفر 10-15 ساعته باشد…:) من طرفدار زیاد سفرهای جاده ای طولانی نیستم.

من حاضرم مقداری پول نقد برای خانه‌ها/ کمپینگ‌ها در نزدیکی دریاچه‌ها خرج کنم و دوست دارم در این مورد کمکی بکنم.

هر چیزی که بتواند به من کمک کند، دلخراش خواهد بود.

آیا باید از booking.com یا airbnb برای رزرو استفاده کنم؟ آیا وب سایت یا وبلاگی هست که بتواند در سفر به من کمک کند؟

و لطفاً مرا به خاطر عدم دانشم ببخشید، به خصوص در مورد گرامر انگلیسی، که حتی زبان دوم من نیست و تمام تلاشم را می کنم.

اگر این ساب بهترین مکان برای ارسال چنین چیزی نیست، فقط لطفاً یکی بهتر را توصیه کنید و پست را حذف کنید.”

آدواگرام پاسخ داد 1 سال، 4 ماه پیش 1 عضو · 0 پاسخ‌ها
  • 0 پاسخ‌ها

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

Log in to reply.